Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach
Popisz się talentem 2020 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
piątek, 03 kwietnia 2020 08:59

Dowiedz się więcej


 
Próbny egzamin PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Kaliszewska   
piątek, 27 marca 2020 20:30

Drodzy Ósmoklasiści

Przed Wami próbny egzamin organizowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w dniach:

30 marca (poniedziałek) - język polski

31 marca (wtorek) - matematyka

1 kwietnia (środa) - język angielski

Informuję, że arkusze egzaminacyjne każdego dnia będą udostępniane ok. godz. 9.30 na profilu FB Waszej klasy. Zadania wykonujecie w domu w takim czasie, jak przewidziany jest na egzaminie. Rozwiązania zapisujecie w wybrany przez siebie sposób: w pliku, na wydruku, na załączonej do arkusza karcie odpowiedzi lub na zwykłej kartce numerując kolejno rozwiązywane zadania.

Prace dostarczacie po zakończeniu egzaminu nauczycielowi przedmiotu drogą elektroniczną w formie tekstowej/skan/ zdjęcie każdej strony.

Życzę jak najlepszych wyników.

Barbara Kleszcz - Kaliszewska

dyrektor szkoły


Poprawiony: piątek, 27 marca 2020 20:57
 
Komunikat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
środa, 18 marca 2020 09:39

 

Witamy serdecznie

W celu usprawnienie zdalnej nauki w czasie kwarantanny będziemy pracować

przez konta klasowe na FB.

Nauczyciele będą zamieszczać tam informacje na temat materiału do samodzielnego opanowania w domu, a także wszelkiego rodzaju pomoce (gry, filmy, itp), z których uczniowie będą mogli korzystać, aby pogłębić i utrwalić wiadomości.

Link do strony kl 4-8

Wiadomości o realizacji treści z Informatyki w klasach I-III przesyłane są za pośrednictwem Messengera, maili lub wiadomości tekstowych. W razie pytań rodzice mogą wysyłać pytania na komunikator  Messenger:

 

KLASA I SP LESZKOWICE ZDALNE NAUCZANIE

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/352843332288328/

 

Wszystkie zadania będą zamieszane na grupie zarówno przez wychowawcę jak i nauczycieli uczących w klasie I. Natomiast prace wykonane  przez uczniów proszę przesyłać na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nauczanie zdalne  w klasie II odbywa się przez Facebook grupowy klasy

kl 2

 

KLASA III SP LESZKOWICE ZDALNE NAUCZANIE

https://www.facebook.com/groups/211466190165635/

 

Oddział przedszkolny kl.0 Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

 

Drodzy rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego poniżej 0 w Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach.
Wszystkim  jest nam trudno w tym ciężkim czasie. Proszę bądźcie pozytywnie nastawienie i wyrozumiali. Na razie nie możemy spotykać się w szkole, dlatego musimy przenieść zajęcia do strefy wirtualnej. Wszelkie materiały dydaktyczne, kreatywne i pomocnicze są publikowane na naszej facebookowej stronie Leszkowickie Przedszkolaki Rozrabiaki.
https://www.facebook.com/groups/942043219468317/
Zachęcam do korzystania ze strony, publikowania swoich wpisów, komentowania.Oddział przedszkolny kl.0 Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach


Poprawiony: środa, 25 marca 2020 21:05
 
Informacje na czas ograniczenia funkcjonowania szkoły PDF Drukuj Email
Wpisany przez Barbara Kaliszewska   
poniedziałek, 23 marca 2020 10:27

Na podstawie rozporządzeń Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 marca 2020r. informuję uczniów,rodziców i nauczycieli o zmianach na okres czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły.

1. Okres czasowego ograniczenia funkcjonowania został wydłużony do 10 kwietnia tj do Świąt Wielkanocnych. Szkoła jest otwarta codziennie od godz. 8.00, a dyżury pełnią pracownicy administracji i obsługi.

2. Nauczyciele realizują programy nauczania z wykorzystaniem komunikatora Facebook. Link znajduje się przy wiadomości zamieszczonej przez Panią Edytę Zdunek w dniu 18 marca. Rodziców, którzy nie mogą zapewnić dzieciom możliwości pracy zdalnej proszę o informację na adres e-mail szkoły: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

3. Zajęcia zdalne dla ucznia odbywają się według obowiązującego tygodniowego rozkładu zajęć z uwzględnieniem równomiernego obciążenia w poszczególnych dniach tygodnia. Uczeń powinien łączyć przemienne kształcenie z użyciem monitorów ekranowych i bez ich użycia.

4. Postępy uczniów są monitorowane. Nauczyciele w ustalony przez siebie sposób, zgodny z Wewnątrzszkolnym systemem oceniania, weryfikują wiedzę i umiejętności uczniów.

5. Wprowadza się zmianę w WSO obowiązującą od 25 marca to jest dodanie w § 4 pkt 7 podpunktu 8 (formami pracy ucznia podlegającymi ocenie są): wszelkie formy aktywności ucznia w ramach pracy zdalnej.

6. Uczniowie lub rodzice mają prawo do konsultacji z nauczycielem przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej. Nauczyciele przekazują uczniom lub rodzicom informacje o postępach w nauce, a także o uzyskanych ocenach.

7. Dyrektor szkoły sprawuje nadzór pedagogiczny nad kształceniem z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Nauczyciele dokumentują w ustalony sposób realizację tygodniowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych.

8. W każdym dniu nauki zdalnej poczynając od 25 marca nauczyciele dokumentują uczestnictwo uczniów w zajęciach. Podstawą do uznania obecności jest dodanie przez ucznia komentarza przy wiadomości od nauczyciela i/lub zamieszczenie informacji o wykonanym zadaniu.

Życzę przyjemnej i spokojnej pracy

Dyrektor szkoły

Barbara Kleszcz - Kaliszewska


Poprawiony: środa, 25 marca 2020 08:53
 
Dzień Kobiet PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
czwartek, 12 marca 2020 08:14

Dzisiaj dzień piękny, uroczysty!
Taki dzień raz w roku się zdarza,
Gdy 8 Marca z gwarem wiosny,
Wytryśnie z kartek kalendarza.

W dniu 9 marca każda kobieta i dziewczyna w naszej szkole mogła poczuć się wyjątkowo. Nasi chłopcy, odświętnie ubrani i pod obowiązkową muchą i krawatem, nie zapomnieli o wspaniałym Dniu Kobiet i już od samego rana składali życzenia swoim nauczycielkom i koleżankom i wręczali im kwiaty i drobne upominki. Nieco większy Pan Tomasz Ozon również życzył wszystkim Paniom (tym większym i tym nieco mniejszym) wszystkiego najlepszego - spełnienia marzeń, samych słonecznych dni oraz uśmiechu zawsze goszczącego na twarzach!


Poprawiony: czwartek, 12 marca 2020 08:17
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 109