Wycieczka do Lubartowa na "Czerwonego Kapturka" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
czwartek, 19 maja 2016 19:03

19 maja 2016r. uczniowie klas młodszych pod pieką swoich pań wybrali się na wycieczkę do Lubartowa, aby obejrzeć spektakl teatralny pt. ?Czerwony Kapturek?.

Mimo tego, iż wszystkie dzieci bardzo dobrze znają historię Czerwonego Kapturka, nikt nie nudził się podczas oglądania spektaklu, który był niecodzienną adaptacją znanej bajki. Już w pierwszych scenach przedstawienia spore zaskoczenie wywołało u dzieci pojawienie się dwóch wesołych wiewiórek oraz Muchomora, który pełnił rolę gospodarza ? narratora. Cały spektakl przepełniony był humorystycznymi dialogami, scenkami oraz tańcem  i wesołą muzyką, na którą bardzo żywo reagowali mali odbiorcy. Dodatkowym atutem przedstawienia były piękne stroje aktorów oraz ciekawa scenografia. Nie zabrakło również waloru edukacyjnego ? dzieci przypomniały sobie, że nie należy zbaczać z wyznaczonej drogi oraz otwierać drzwi nieznajomym.

Spektakl spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony dzieci, wywołał wiele pozytywnych emocji i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.


Poprawiony: czwartek, 19 maja 2016 19:14