Zabawa choinkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
piątek, 12 stycznia 2018 11:46

Zabawa choinkowa w naszej szkole

Zabawa rozpoczęła się dla uczniów klas 0-III o godzinie 1000, a zakończyła o 1400. Uczniowie tańczyli do piosenek puszczanych przez DJ-ki Weronikę Dzięcioł i Zuzię Janczara. U rozbawionych dzieciaków można było zobaczyć wspaniałe kostiumy przedstawiające bohaterów z ulubionych bajek. Wspaniały klimat podczas tańca robiły efekty specjalne w postaci kolorowych światełek. Do wspólnej zabawy dołączyli również nauczyciele, którzy wraz z uczniami zatańczyli kilka znanych piosenek m.in. wszystkim znane "kaczuszki". O godzinie 1300 zabawę rozpoczęły klasy IV-VII. O godzinie 14 rozpoczęła się licytacja WOŚP podczas której licytowane przedmioty cieszyły się dużym zainteresowaniem. Po licytacji rozpoczęła się zabawa choinkowa i różne konkursy. Zabawa trwała do godz. 1830.

Uczennice naszej szkoły: Amelia Ligęza z kl.V, Julia Adameczek z kl. VI oraz Milena Kozłowska z kl. VI, w ramach zajęć Koła Plastycznego, pod kierunkiem pani Angeliki Milaniuk-Mitruk, wykonały gadżety na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy były: Natalia Janczara, Asia Marzęta, Zuzia Polak, Ola Dzięcioł, Martyna Zabielska, Kinga Misiarz. Dziewczyny zbierały także pieniądze w niedziele i uzbierały kwotę 1717,86 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do pozyskiwania środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

.


Poprawiony: czwartek, 15 lutego 2018 18:11