Dzień Kobiet w naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
wtorek, 11 marca 2014 18:58

Święto wszystkich pań ? Dzień Kobiet w naszej szkole

Miłym wydarzeniem tego tygodnia był uroczyście obchodzony w naszej szkole Dzień Kobiet. Aby umilić to święto wszystkim paniom i dziewczynom, chłopcy pod przewodnictwem Pań Agaty Sidor - Dzięcioł, Janiny Praczyk i Małgorzaty Banasik przygotowali kabaretowy program artystyczny dla wszystkich Pań i dziewcząt w szkole. Przedstawienie było bardzo zabawne, co podobało się zarówno uczniom, jak i wszystkim pozostałym obecnym.


Na zakończenie wprowadzone w radosny nastrój panie otrzymały w dowód sympatii kwiaty ? symboliczne goździki, które niezmiennie kojarzą się z tym świętem oraz upominki w postaci kubeczków. Sto lat wszystkim paniom!


Poprawiony: czwartek, 13 marca 2014 11:07