Komunikat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
środa, 18 marca 2020 09:39

 

Witamy serdecznie

W celu usprawnienie zdalnej nauki w czasie kwarantanny będziemy pracować

przez konta klasowe na FB.

Nauczyciele będą zamieszczać tam informacje na temat materiału do samodzielnego opanowania w domu, a także wszelkiego rodzaju pomoce (gry, filmy, itp), z których uczniowie będą mogli korzystać, aby pogłębić i utrwalić wiadomości.

Link do strony kl 4-8

Wiadomości o realizacji treści z Informatyki w klasach I-III przesyłane są za pośrednictwem Messengera, maili lub wiadomości tekstowych. W razie pytań rodzice mogą wysyłać pytania na komunikator  Messenger:

 

KLASA I SP LESZKOWICE ZDALNE NAUCZANIE

Link do grupy: https://www.facebook.com/groups/352843332288328/

 

Wszystkie zadania będą zamieszane na grupie zarówno przez wychowawcę jak i nauczycieli uczących w klasie I. Natomiast prace wykonane  przez uczniów proszę przesyłać na maila Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Nauczanie zdalne  w klasie II odbywa się przez Facebook grupowy klasy

kl 2

 

KLASA III SP LESZKOWICE ZDALNE NAUCZANIE

https://www.facebook.com/groups/211466190165635/

 

Oddział przedszkolny kl.0 Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach

 

Drodzy rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego poniżej 0 w Szkole Podstawowej im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach.
Wszystkim  jest nam trudno w tym ciężkim czasie. Proszę bądźcie pozytywnie nastawienie i wyrozumiali. Na razie nie możemy spotykać się w szkole, dlatego musimy przenieść zajęcia do strefy wirtualnej. Wszelkie materiały dydaktyczne, kreatywne i pomocnicze są publikowane na naszej facebookowej stronie Leszkowickie Przedszkolaki Rozrabiaki.
https://www.facebook.com/groups/942043219468317/
Zachęcam do korzystania ze strony, publikowania swoich wpisów, komentowania.Oddział przedszkolny kl.0 Szkoła Podstawowa im. Dywizjonu 301 w Leszkowicach


Poprawiony: środa, 25 marca 2020 21:05