Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
wtorek, 28 stycznia 2020 10:04

 

W dniu 29 stycznia 2020r. w naszej szkole obchodziliśmy Święto Babci i Dziadka.  Dwie grupy przedszkolne oraz klasy od I do III przedstawiły swój program artystyczny , w którym dzieciaki pokazały swoje umiejętności muzyczne, ruchowe, taneczne, aktorskie oraz recytatorskie.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali  występy swoich pociech, a uczniowie odważnie i bez tremy  reprezentowali swoje umiejętności. Dzieci  dla swoich dziadków przygotowały kwiaty, laurki, portreciki i słodkości. W przygotowanych programach artystycznych wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych osób. Nasi  artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami. To były naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości i dumy. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone w naszej szkole chwile na długo pozostaną w pamięci zarówno dzieci jak i Babć oraz Dziadków.

 


Poprawiony: czwartek, 13 lutego 2020 07:39