Życzenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
poniedziałek, 15 grudnia 2014 10:33

 

Wszystkim pracownikom Szkoły Podstawowej im. Dywizjonu 301

w Leszkowicach, Naszym uczniom i ich rodzicom

oraz wszystkim odwiedzającym naszą stronę

składamy   najserdeczniejsze życzenia

spokojnych, ciepłych i bardzo rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia

oraz wszelkiej pomyślności w nowym 2015 roku.

Jasełka w Naszej Szkole

 

Święta Bożego Narodzenia to czas strojenia choinki, śpiewania kolęd. To także czas na inscenizacje jasełek bożonarodzeniowych. Czas na to, aby zatrzymać się na chwilę w gonitwie codziennych spraw, przeżyć chwile refleksji i zadumy.

Po raz kolejny w naszej szkole ostatni dzień nauki przed Świętami Bożego Narodzenia również był dniem szczególnym ponieważ wszyscy mogli obejrzeć przedstawienie jasełkowe. Postacie Maryi, Aniołów, Pastuszków i Mędrców wprowadziły nas w uroczysty nastrój. Piękna scenografia, oprawa muzyczna, kolorowe stroje, a przede wszystkim dzieci, które bardzo wczuły się w swoje role zachwyciły rodziców i nauczycieli. Po przedstawieniu wszyscy udali się na spotkania opłatkowe do swoich klas,

Jasełka zostały przygotowane pod kierunkiem pani Małgorzaty Wierzbickiej.

Dnia 18.12.2014 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie opłatkowe dla pracowników szkoły, na którym mieliśmy zaszczyt gościć proboszcza parafii Leszkowice ks. Mirosława Łysko oraz Pana wójta  Tomasza Piecaka. Z ust księdza proboszcza usłyszeliśmy Słowo Boże i życzenia na zbliżające się święta oraz nowy rok. Głos zabrał również Pan wójt Tomasz Piecak i Pani dyrektor Barbara Kleszcz - Kaliszewska.  Wśród pięknych kolęd wszyscy zebrani składali sobie serdeczne życzenia oraz dzielili się opłatkiem.

 

 


Poprawiony: poniedziałek, 22 grudnia 2014 11:30