IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
niedziela, 28 września 2014 15:21

Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają

Pod takim hasłem 26 września odbył się IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Była to międzynarodowa akcja, w której nasza szkoła wzięła udział już po raz czwarty. Miała na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomienie, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.  Uczniowie  losowali zadania o różnym stopniu trudności. Za prawidłowe rozwiązanie wszystkich przykładów otrzymywali tytuł MT EXPERTA od szanownej komisji. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i mobilizowała niektórych do powtórzenia i utrwalenia tabliczki mnożenia i uzyskania tytułu Eksperta. Dzieci zostały obdarowane drobnymi gadżetami. Kolejny sprawdzian już za rok tak więc powtarzajmy tabliczkę mnożenia już od dziś!!!

W komisjach zasiadali: pani dyrektor Barbara Kleszcz ? Kaliszewska Kaliszewska, Weronika Dzięcioł i Kacper Koziej, pani Małgorzata Banasik i Daria Cieniuch, Pan Tomasz Ozon i Weronika Howorus, Nikodem Łukasiewicz i Łukasz Celiński, koordynatorem akcji była Edyta Zdunek.

MT EXPORTAMI zostali::

Klaudia Baran, Bystrzycki Przemysław, Dzięcioł Aleksandra, Janczara Natalia, Kozak Jakub, Kozłowska Milena, Supryn Kinga, Cienuch Sebastian, Gawryluk Cezary, Nikodem Łukasiewicz, Sapieja Bartłomiej, Zabielska Martyna, Celiński Łukasz, Czarachowicz, Czarachowicz Damian, Dzięcioł Weronika, Janczara Zuzanna, Koziej Kacper, Preihs Olivia, Sulej Martyna, Supryn Dominik, Howorus Weronika, Cieniuch Daria, Zgierska Ewelina i Polak Mateusz.

Wszystkim, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy.


Poprawiony: czwartek, 02 października 2014 06:36