Dzień Kobiet PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
czwartek, 08 marca 2012 13:10

 

 

Dnia 8 marca br. w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Kobiet, który został przygotowany przez panów z naszej szkoły  pod  pod kierunkiem pań: Agaty Sidor-Dzięcioł i Agnieszki Żmudy.  Przedstawili oni m.in. śmieszne  ciekawostki, których bohaterkami były oczywiście kobiety. W taki sposób przekazali, że kobieta jest bardzo potrzebna w życiu mężczyzny, a sama jej osobowość jest wielką tajemnicą, którą próbują odkryć. Na zakończenie chłopcy  złożyli wszystkim kobietom życzenia oraz wręczyli kwiaty dla pań pracujących  w naszej szkole. W imieniu wszystkich kobiet dziękujemy Wam, mężczyźni za życzenia i za trud, który włożyliście w wykonanie przedstawienia.

Opracowała Aleksandra Zgierska

 


Poprawiony: czwartek, 15 marca 2012 13:09