I Gminny Przegląd Zespołów i Grup Kolędniczych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
niedziela, 10 stycznia 2016 13:22

Dnia 9 stycznia 2016 roku w w budynku wielofunkcyjnym w Ostrówku-Kolonii odbył się I Gminny Przegląd Zespołów i Grup Kolędniczych. Naszą szkołę reprezentowała grupa kolędnicza, która zaprezentowała się 6 stycznia 2016 roku w Kościele  pw. św. Józefa Oblubieńca NMP i św. Jana Chrzciciela w Leszkowicach. Nie udało się nam zająć pierwszego miejsca ale wspólny występ wzbudził duże zainteresowanie, a wszyscy biorący udział w przedstawieniu otrzymali gromkie brawa i podziękowania. Nad przygotowaniem grupy czuwała Pani Agata Sidor - Dzięcioł a opiekę nad uczniami sprawowały Panie Edyta Zdunek i Małgorzata Banasik. Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do galerii. Szczegółowe informacje i wyniki I Gminnego Przeglądu Zespołów i Grup Kolędniczych dostępne są na stronie Urzędu Gminy Ostrówek.

Występ naszych uczniów można zobaczyć tutaj: Przybieżeli do Betlejem - grupa kolędnicza


Poprawiony: środa, 20 stycznia 2016 10:48