Zabawa choinkowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Edyta Zdunek   
czwartek, 07 stycznia 2016 16:03

Karnawał w pełni. 7 stycznia odbyła się w naszej szkole ?Choinka szkolna?. Dzieci bawiły się w dwóch grupach wiekowych 10.00-14.00 4 -  latki i kl. 0-II i 14.00-18.00 klasy III-VI. Uczniowie w karnawałowych strojach doskonale bawili się w rytm dyskotekowych hitów. Z radością uczestniczyli we wspólnych tańcach i zabawach prowadzonych przez nasze Panie. Do zabawy włączyli się również rodzice. Zabawę na moment przerwał  poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Po skończonej zabawie czekała niespodzianka - wizyta Mikołaja. Młodsze grupy bardzo cieszyły się z tego  spotkania.

Następnie obejrzeliśmy występ grupy tanecznej i uczniów klasy trzeciej a później zaczęła się zabawa dla uczniów klas III-VI. Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w pamięci. Było kolorowo i wesoło!

Impreza nie mogłaby się odbyć bez pomocy Rodziców. Służyli wsparciem i pomocą  oraz przygotowali pyszny poczęstunek, za co serdecznie dziękujemy. Gośćmi na zabawie choinkowej byli: Wójt Gminy Ostrówek - mgr Tomasz Piecak i Radny Kajetan Sidor, Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy.

Grupa taneczna - Limbo (Daddy Yankee)

Grupa taneczna - Loka - DNA

Grupa taneczna - MARIO BISCHIN - LEILA

Grupa taneczna - EL Chevo-AY AY AY NEW Single

 

Bomba w wykonaniu uczniów klasy III


Poprawiony: wtorek, 12 stycznia 2016 08:38